Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím

BlackBerry® DTEK50™

Vstupte do světa BlackBerry se základním modelem DTEK50, ale s maximální bezpečností….

3 999 Kč

Přehled
Specifikace a ceny
Základní model DTEK50, se může  také pyšnit titulem nejbezpečnějšího Android™ smartphonu na světě! Společnost BlackBerry naplno využívá své mnohaleté zkušenosti v oblasti zabezpečení a soukromí a aplikuje je do nejnovější řady smartphonů BlackBerry. Model DTEK50 boří mýty o tom, že Android™ nemůže být bezpečný operační systém! Inženýři BlackBerry se důsledně zaměřili na samotné základy systému Android™ a podařilo se jim upravit systém tak, aby splňoval veškeré požadavky dnešních zákazníků v oblasti zabezpečení, pracovního nasazení, produktivity, ale také trávení volného času. Unikátní aplikace DTEK™ by BlackBerry® for Android™ samostatně monitoruje úroveň zabezpečení vašeho přístroje, veškerou činnost operačního systému a aplikací a včas vás upozorní na případná rizika. Zároveň dokáže upozornit uživatele v případě nežádoucích přístupů aplikací k různým funkcím přístroje, jako je záznam zvuku, pořizování fotografií, posílání SMS zpráv nebo přistupování ke kontaktům a poloze. Bezpečnost uživatele je pro BlackBerry vždy na prvním místě. DTEK50 obsahuje mnoho speciálních opatření pro lepší zabezpečení osobních dat, jako jsou fotografie, zprávy nebo kontakty. Neprolomitelné kompletní šifrování paměti například ochrání veškerá data zařízení v případě ztráty nebo odcizení.
Vynikající výbava, špičková konstrukce
V těle modelu DTEK50 se ideálně skloubí vynikající hardwarová výbava s precizním dílenským zpracováním. Kompletní tělo s kovovým rámem je tenké pouhých 7.4 mm – BlackBerry DTEK50 je nejtenčí BlackBerry všech dob! Do takto tenkého těla se podařilo umístit Výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 617 Octa-Core, 64 bit, GPU Adreno 405,  3GB paměti RAM a akumulátor s kapacitou 2.600 mAh s výdrží až 17 hodin v plném provozu.
  - Android 6 s vlastním zabezpečením přímo od BlackBerry
  - 5,2" IPS displej s ochranou proti poškrábání
  - FullHD rozlišení displeje, 424 PPI
  - procesor Qualcomm® Snapdragon™ 619 
  - 3GB ram a 16GB interní paměť a slot pro paměťové karty do 2TB
  - přední LED dioda pro upozornění událostí
  - 13Mpx fotoaparát s automatickým ostřením, f/2.0 + 8Mpx přední fotoaparát se samostatným LED bleskem a rozsahem 84°
  - 2610 mAh baterie s funkcí rychlého dobití na 50% za 45 minut
 
Doporučená prodejní cena 3 999 Kč
scroll up