Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím

BlackBerry® KEYone™ Black edition

Vystupte z davu a odlište se! S hardwarovou klávesnicí s dotykovou vrstvou a integrovanou čtečkou otisku prsů v mezerníku.
Přitom nejbezpečnější android na světě z dílny BlackBerry.
Black edition má vyšší paměť  4GB RAM a 64GB Flash.

 14 999 Kč

Přehled
Specifikace a ceny
Příslušenství
Skloubení rozměrného displeje a věhlasné hardwarové klávesnice se opět probouzí v úžasném modelu BlackBerry® KEYone™! Precizně zpracované kovové tělo v sobě skrývá špičkovou výbavu, parádně jemný displej, nejpohodlnější klávesnici a fantastický fotoaparát! Minerální sklo displeje je odolné proti poškrábání i nárazům a chrání samotný displej s úhlopříčkou 4,5palců. Je neuvěřitelně jemný (433 PPI), zobrazí i ty nejmenší detaily a zakrývá 2/3 plochy přístroje. Zbývající třetinu obsadila legendární hardwarová QWERTY klávesnice s 35 precizně tvarovanými klávesami a jednou unikátní specialitou – chytře umístěnou čtečkou otisků prstů přímo v mezerníku. Speciální dotyková vrstva navíc umožňuje využít klávesnici také jako praktický touchpad, s nímž můžete pohodlně scrollovat obsahem, rychleji psát nebo ovládat systém.
 
Bezpečný Android? ANO – to je BlackBerry!
 
Co odděluje BlackBerry od obyčejných Android™ zařízení? Je to především zcela nekompromisní zabezpečení, díky kterému jsou smartphony BlackBerry ty nejbezpečnější na světě! Model KEYone na tuto fylozofii navazuje a přináší několik dalších novinek pro větší bezpečnost uživatele. Čtečka otisků prstů integrovaná v mezerníku dotykové klávesnice zajišťuje bezpečné a pohodlné odemykání telefonu. Jako další přístroje BlackBerry, tak i KEYone je plně šifrován včetně paměťové karty a obsahuje v sobě nejnovější Android upravený přímo BlackBerry tak, aby dostával jako první bezpečností aktualizace včetně unikátního šifrovacího čipu v každém zařízení. Unikátní aplikace DTEK™ by BlackBerry® for Android™ samostatně monitoruje úroveň zabezpečení vašeho přístroje, veškerou činnost operačního systému a aplikací a včas vás upozorní na případná rizika. Zároveň dokáže upozornit uživatele v případě nežádoucích přístupů aplikací k různým funkcím přístroje, jako je záznam zvuku, pořizování fotografií, posílání SMS zpráv nebo přistupování ke kontaktům a poloze.
 
Není stvořen jen pro práci….
 
Fotoaparát s rozlišením 12 Mpx je vybaven úžasnou elektronickou stabilizací a fotočipem Sony IMX378 a nabídne fantastické fotografie. Aplikace fotoaparátu je vybavena mnoha fotografickými režimy včetně plně manuálního módu, se kterým dokážete z fotoaparátu dostat naprosté maximum! Kromě toho lze také natáčet video v rozlišení 4K rychlostí 30 FPS a přední fotoaparát pro selfie a videohovory nabídne skvělé rozlišení 8 Mpx. Vnitřní výbava zahrnuje nejen bohatou paměť 64 GB (+ paměťové karty až 2 TB), ale také například výkonný čipset Qualcomm Snapdragon s octa-core procesorem, grafický procesor Adreno 506 nebo 4 GB paměti RAM. Velkým lákadlem je také akumulátor Li-Ion s kapacitou 3 505 mAh a podporou rychlého nabíjení Quick Charge 3.0. Díky němu vydrží KEYone™ v provozu bez potíží celý den i při náročnějším používání a v případě potřeby je možné jej nabít na 50 % kapacity již za 36 minut!
 
ZŘETELNĚ ODLIŠNÉ, ZŘETELNĚ BLACKBERRY! Vystupte z davu a odlište se od masy…. 
  - Android 7.1 s vlastním zabezpečením přímo od BlackBerry
  - 4,5" IPS displej s ochranou proti poškrábání
  - vysoké rozlišení displeje 433 PPI, 1680x1080 dpi
  - hardwarová klávesnice QWERTY s kapacitní vrstvou pro ovládání dotykem
  - čtečka otisku prstů integorvaná v mezerníku klávesnice
  - procesor Qualcomm® Snapdragon™ 625 Octa-Core 2.0 GHz, 64-bit Adreno 506, 650MHz GPU
  - kvalitní fotoaparát od SONY s rozlišením 12MPx a selfie kamerou s rozlišením 8MPx, podpora 4K videí
  - 4GB ram a 64GB interní paměť a slot pro paměťové karty do 2TB
  - USB-C port s podporou Qualcomm Quick Charge 3.0
  - přední LED dioda pro upozornění událostí
  - 3505 mAh baterie s funkcí rychlého dobití na 50% za 30 minut
 
Doporučená prodejní cena 14 999 Kč
scroll up